Antik Hotel Sofia

Hotelové služby

Známe potřeby našich hostů i organizátorů společenských a firemích akcí, proto zajišťujeme další nezbytné služby, které jim usnadní pobyt v našem hotelu. Zajistíme jim ale třeba také vyčištění a vyžehlení jejich oděvů nebo jim pomůžeme sestavit program pro jejich pobyt,ať už ve sportovním duchu, nebo jako poznávací včetně kulturních akcí, vstupenek a odvozu, dopravy.
 

Stravovací služby

Vytvoříme Vám nabídku servisu pro Vaši akci přesně dle Vašich představ včetně cenové kalkulace. Snídaně je podávána v hotelu dle objednávek klientů v době od 7.00 do 10.00hod., není-li domluveno jinak. Pro zájemce zajišťujeme také polopenzi a plnou penzi. V rámci skupinových pobytů lze nabídnout např. večery s kávou, bulharské speciality, zahradní party, v neposlední řadě na objednávku stravování v našich partnerských restauracích. Pro klidné posezení je k dispozici zahradní terasa a bar, kde Vám kromě denní nabídky kávy a nápojů připravíme na objednávku menu, míchané nápoje, moučné deserty a speciality bulharské kuchyně pro Vaše rodinné oslavy, přátelská posezení, firemní večírky a pracovní setkání. Pro Vaši společenskou akci zajistíme živou či reprodukovanou hudbu.

Květinová služba

Květinové vazby pro různé příležitosti, dárek pro Vaše obchodní partnery nebo na pokoj pro Vaši návštěvu. Zajistíme výzdobu prostor i dekoraci slavnostní tabule pro akce různého charakteru, od soukromých party, svatebních hostin a rodinných oslav, přes firemní zasedání, večírky či komerční akce. Připravíme květinovou výzdobu a zajistíme dekorace přesně podle Vašich přání.

Recepce

16 hodin denně, mimo tuto dobu na zazvonění nebo hotelový telefon.
Nabízí možnost zakoupení nápojů, dárků, drobných potřeb. K dispozici je telefon a fax. Poskytuje základní informace o kulturních pořadech, společenských a sportovních akcích ve městě a okolí.

Internet

Bezdrátové připojení k internetu (Wi-Fi) na pokojích a ve všech veřejných prostorách hotelu včetně prostoru zahradního altánu a zahradního posezení.

Taxi

Pro stálé klienty zajišťujeme transfery z/na letiště a dopravu po celé České republice. Zorganizujeme dopravu pro Vaši společnost na společenské akce v okolí nebo na výlet do/po okolí.

Parkování

Parkování je zabezpečeno v objektu, celý areál je oplocen.

Ostatní hotelové služby

- praní prádla (zajišťujeme do 24hodin)
- žehlení prádla
- etážový servis
- pro větší skupiny nocleh v partnerských ubytovacích zařízeních
- skupinové návštěvy kulturních zařízení, individuální návštěvy uměleckých dílen
- zajišťujeme svatby
- zapůjčení knih, novin a časopisů
- pronájem výstavních ploch v galerii, výstavy, vernisáže
- hudební produkce pro rodinné oslavy, svadby, firemní večírky
- přednášky a spolkové schůzky
- obstarání květin
- poskytujeme prostory k využití pro jazykové školy, tematické kurzy
- pro obchodní jednání poskytujeme soukromí v hotelových pokojích a apartmá včetně servisu

Podle požadavků můžeme zajistit reservace : fitcentrum , tenisová hala a kurty, solarium, masáže, kadeřník, manikůra, zapůjčení kol (úschovna kol), sauna,…
 

 Antik Hotel Sofia Litomyšl v Litomyšli hodnocení