Restaurace - Antik Hotel Sofia

Jídelní lístek

Polopenze, plná penze jsou nabízeny v různém finančním rozpětí. Na výběr je kuchyně česká a bulharská, zeleninové speciality. Při objednávce ubytování Vám vypracujeme jídelní lístek na celou dobu Vašeho pobytu dle Vašich představ, připomínek, rozpočtu či nároků na skladbu menu.

Pro naše hosty připravujeme pohoštění při různých příležitostech. Ať už se jedná o rodinné oslavy, firemní večírky, rauty, svatby, schůze a přednášky spolků, školení, přátelská posezení zahradní party... Vždy Vám na Vaše přání vypracujeme nezávazně a dle Vašich představ menu pro Vaši slavnostní událost.
Pro tyto příležitosti zajišťujeme také květiny, speciální objednávky nápojů a pokrmů, kulturní program…


 

Power breakfast

Power breakfast Vám poskytne tu pravou atmosféru pro řešení pracovních záležitostí. S kolegy či obchodními partnery můžete u nás na neoficiální půdě projednat klíčové momenty Vaší spolupráce a pracovního programu. Prostředí naší restaurace nebo v létě zahradního altánu Vám zaruší soukromí, které potřebujete!

Coffee break

Coffee break je samozřejmou součástí Vašeho firemního školení nebo obchodního jednání. Podle typu občerstvení , který zvolíte při Vaší reservaci, Vám nabídneme i širokou škálu teplých a studených nápojů, ovocné saláty pro osvěžení, ...Složení coffee breaku dle vlastního výběru!

Společenské slavnostní tabule

Společenské slavnostní tabule Vám v součinnosti s Vámi připravíme ať už se jedná o promoci, svatbu,oslavu narození Vašeho dítěte či oslavu u příležitosti Velikonoc, Vánoc, či silvestrovských oslav.

Grilování

Grilování je společností oblíbeno hlavně pro neformální atmosféru. Nabídnout můžeme českou klasiku, nebo speciality bulharské provenience.Pečené čerstvé papriky,zelenina, pražolky nebo drobné klobásky uspokojí každého labužníka. A hlavně - Vy budete tím, kdo pro svoji společnost zajistil originální večer doprovázený neobvyklou gastronomií.

 

Antik Hotel Sofia Litomyšl v Litomyšli hodnocení