Restaurace - Antik Hotel Sofia

Snídaně

Hostům hotelu a jejich návštěvám (obchodním partnerům) je v rámci poskytování ubytovacích služeb podávána snídaně dle požadavků - kontinentální, americká, anglická ... Pro skupiny lze zabezpečit snídaně formou bufetu (v rámci smluvních podmínek celkové zakázky).
Snídaně může být v rámci nabízených služeb servírována na pokoj.
Na objednávku podáváme snídaně i ostatním zájemcům dle ceníku.
 

Ceník snídaní

Snídaně předkládáme našim klientům v několika variantách. Kompletní Snídaňové menu včetně aktuálních cen a specialit sezonní nabídky Vám nabídneme při Vašem příjezdu do hotelu.
 

snídaně (pro ubytované hosty) 120 - 550 Kč + 15% DPH
snídaně (pro ostatní hosty restaurace) 220 - 550 Kč + 15% DPH


Snídaně servírované v rámci přenocování v hotelu

Snídaně servírované v rámci přenocování v hotelu jsou poskytovány pouze ubytovaným. V nabídce nechybí pečivo, nápoje (káva, čaj, voda, džus), máslo, džem, med, uzenina, sýry.

 

Rozšířené typy snídaní

Kromě základní nabídky snídaní si mohou hosté zvolit a objednat i rozšířené typy snídaní. Tyto varianty jsou vhodné i pokud stolujete s malou společností a snídaně je pro Vás také malou ranní společenskou událostí.

 

Power breakfast

Power breakfast osloví především naše firemní klienty a jejich obchodní partnery - opět vše připravíme podle Vašeho přání .

 

Ráno před svatbou...

Pokud máte v úmyslu nabídnout Vašim svatebním hostům lehké občerstvení před Vaším životním krokem - pak my jsme ti, na které se můžete obrátit!

 

Snídaňové menu - speciální nabídka

pro ty, kdo chtějí přivítat ráno v bulharském stylu, nabízíme malé seznámení s klasickými prvky bulharské kuchyně. Na výběr je např.

BULHARSKÁ SNÍDAŇOVÁ MÍSA (sýr kaškeval, uzenina, lutenica, olivy, pečená paprička, zelenina)
BULHARSKÝ TALÍŘ PIKANT (sýr balkán, uzenina, pikantní lutenica, olivy, pečená paprička, zelenina)
ZAPÉKANÝ CHLÉB (...)

 

 

Antik Hotel Sofia Litomyšl v Litomyšli hodnocení