Restaurace - Antik Hotel Sofia

Restaurant - Antik Hotel Sofia


V hotelové restauraci se nám podařilo vytvořit atmosféru, která patří neodmyslitelně k dobré gastronomii – klid a pocit pohody spolu s jistotou, že Vás nezklameme. Propojení galerie s místem gastronomických zážitků bylo šťastným krokem a dodnes je našimi hosty kvitováno s velkým povděkem.

Zážitkem pro ty, kteří se rozhodnou u nás pojíst, je zcela určitě i servis jídel.
Dle skladby společnosti a přání lze nabídnout rozličná menu spolu s nabídkou uspořádání interiéru a s možností využití i dalších prostor / zahradní posezení, altán / tak, aby vše odpovídalo charakteru Vaší slavnosti Servírované pokrmy jsou vhodné pro menší společnosti, rodinné oslavy, přátelská posezení, obchodní jednání.


Menu lze připravit dle přání a cenových představ klienta, ceny pokrmů se odvíjejí od cen komponentů vybraných klientem i od počtu zúčastněných osob. / V letním období je příjemné využít venkovní hotelové zahradní posezení, kde mohou naši klienti třeba i posnídat, oblíbeným místem se stal zahradní altán, kde se nejen dobře pije a jí, ale i rozjímá.
 

   "Přes ulici"

Hostům hotelu a jejich návštěvám (obchodním partnerům) je v rámci poskytování ubytovacích služeb podávána snídaně. Snídaně může být v rámci nabízených služeb servírována na pokoj. Na objednávku podáváme snídaně i ostatním zájemcům. Polopenze, plná penze jsou nabízeny v různém finančním rozpětí. Na výběr je kuchyně česká a bulharská, zeleninové speciality. Při objednávce ubytování Vám vypracujeme jídelní lístek na celou dobu Vašeho pobytu dle Vašich představ, připomínek, rozpočtu či nároků na skladbu menu.
Pro naše hosty připravujeme pohoštění při různých příležitostech. Ať už se jedná o rodinné oslavy, firemní večírky, rauty, svatby, schůze a přednášky spolků, školení, přátelská posezení zahradní party... Vždy Vám na Vaše přání vypracujeme nezávazně a dle Vašich představ menu pro Vaši slavnostní událost.

Pro tyto příležitosti zajišťujeme také květiny, speciální objednávky nápojů a pokrmů, kulturní program.
 

Antik Hotel Sofia Litomyšl v Litomyšli hodnocení